+38 (097) 216-66-70 +38 (095) 038-38-55

ВІКНА ▪️ ДВЕРІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ 7-микамерний профіль SYNEGO REHAU

Із семикамерним металопластиковим віконним та дверним профілем Ви маєте можливість суттєво зменшити витрати на опалення та підвищити вартість Вашої оселі. 

ВІКНО  7-микамерна СИСТЕМА 

HDF-формула

ПЕРЕВАГИ

ТЕПЛОЗБЕРЕЖЕННЯ

БІЛЬШЕ КАМЕР БІЛЬШЕ ТЕПЛА 

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ

АВТОМАГІСТРАЛЬ НЕЗАВАЖАЄ

МАТЕРИАЛ

ЕКОСТАНДАРТ

ГАБАРИТИ

 ДО 10 М

ЗЛАМОБЕЗПЕКА

ВИСОКИЙ КЛАС

ПОКРИТТЯ

HDF-технології  

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА ЕКОНОМІЯ

На сьогодні  джерелом значних тепловитрат в оселі є старі вікна, які погано ізолюють та технічно застарілі. Отже, як результат Ви втрачаєте через неякісні вікна зовсім недешеве тепло. 

 З нашими вікнам та дверима Ви маєте можливість підвищити теплоізоляційні властивості до 50% у порівнянні із звичайними вікнами за рахунок відмінній теплоізоляційним властивостям та з перших днів експлуатації скоротити енерговитрати. Рахунки за опалення більше Вас не лякатимуть!

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ 

Спеціальні технології у вікнах із семикамерною системою значно скорочують рівень шуму у Вашій оселі. Дослідження доводять, що регулярний дискомфорт через транспортний шум може призвести до підвищення ризику захворювання серцево-судинної системи. Стреси, що спричиненні зовнішнім шумом, з нашими вікнами Ви забудете назавжди. Наші вікна повернуть Вам спокій, щоб Ви могли насолоджуватись відпочинком. Додатковим бар'єром зменшення притоку шуму та одночасно холоду є середнє  ущільнення. 


ХАРАКТЕРИСТИКА

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

МАТЕРІАЛ

ЗЛАМОБЕЗПЕКА

Uf=0,94 (Вт/м²K )

Rf=1,06 (м²K/Вт )*

* Дані отримані з експертного висновку ift RosenheimВисокий показник коефіцієнт опору теплопередачі досягається завдяки дотриманню стандартів з економії енергії EnEV і, як наслідок, довгостроковому збереженню вартості Вашої нерухомості.


Семикамерна система дає можливість виконувати засклення проємів розміром 10 м х 2,7 м. Варто зауважити, що розмір стулки може досягати 3 м х 2,7 м , а маса сягати до 400 кг.

Конструктивна глибина - 80 мм.;

Кількість камер - 7 камер;

Максимальна товщина склопакету - 51 мм.

до класу RC3

Правильна геометрія профілю та металеве армування матеріал настільки міцний, що пластикові вікна чи пластикові двері за результатами випробовувань у Німецькому Інституті сертифікації “ift Rosenheim” отримали рівень зламобезпеки класу RC 3.

СЕРЕДНЄ УЩІЛЬНЕННЯ

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

ПОВЕРХНЯ

Три контури ущільнення з вулканізованими кутами забезпечують відмінні ізоляційні властивості вікон. Високоеластичний та стійкий до навантажень матеріал RAU-PREN гарантує тривалий термін експлуатації, захист від протягів, пилу, води та тепловтрат. А це особливо важливо, коли поруч є діти.

 До Rw,P = 45 дБ . дає можливість Вам захистити особистий простір від небажаних звуків автомагістралі, взлітної смуги, залізодорожнього руху, виробничо-промислового комплексу чи сварливих сусідів.


Завдяки високотехнологічній формулі поверхні профілю (НDF) Ваші вікна та двері щодня сяятимуть, наче нові. Інноваційна формула захищає поверхню профілю та забезпечує неповторний блиск. Наші вікна надовше залишаються чистими – вони потребують набагато менше зусиль  по догляду.

Секрет НDF-формули полягає у спеціальній рецептурі та вдосконаленому способі виробництва, які були розроблені досвідченими інженерами в результаті інтенсивних досліджень. Поверхня профілю помітно гладкіша та вирізняється неперевершеним глянсом.


ОБ'ЄКТИ У ЯКИХ ВЖЕ ВСТАНОВЛЕННІ ВІКНА ТА ДВЕРІ

Котедж, м. Львів (зданий) 

Ви маєте можливість розрахувати вартість вікон та дверей із семикамерного профілю і отримати актуальну пропозицію на Ваш комп'ютер, та завжди  мати доступ до всієї необхідної інформації про систему  та її переваги.

+38 (097) 216-66-70

+38 (095) 038-38-55

ЯКІСНІ ВІКНА ТА ДВЕРІ. НАДІЙНО ТА ДОВГОВІЧНО RAU-FIPRO®